Tinklų įrengimas ir priežiūra

Testimonials

sl02


Mūsų komanda Jums siūlo savo paslaugas diegiant bei modernizuojant įvairaus sudėtingumo kompiuterinius tinklus. Teikiame ypatingą dėmesį įsigilinimui į reikalavimus projektuojamam kompiuterių tinklui bei informacinės sistemos sudarymui. Mūsų specialistai atlieka tinklo įrangos ir interneto sistemų programinės įrangos instaliavimo ir konfigūravimo darbus Windows bei Linux platformose. Linux operacinė sistema gali ženkliai sumažinti išlaidas diegiant darbo stotis (serverius).

Siūlome šias paslaugas Jūsų verslui:

Interneto ryšio pajungimas;
Kompiuterinių tinklų projektavimą, įrengimą;
Kompiuterinių tinklų priežiūrą ir atnaujinimą;
Kompiuterinių tinklų būklės analizę;
Turimos kompiuterinės ir programinės įrangos modernizavimą;
Linux bei Windows darbo stočių (serverių) diegimą ir priežiūrą.

Tik gerai suprojektuotas kompiuterių tinklas Jums atvers naujas galimybes bei padidins darbo produktyvumą su esama kompiuterine technika!

Bevielio kompiuterinio tinklo įrengimas

Norite įsirengti patikimą ir saugų bevielį kompiuterį tinklą, kreipkitės į mus ir mūsų specialistai tuo pasirūpins:

Patikimos bevielio tinklo įrangos parinkimas ir sukonfigūravimas

Bevielis, tinkamai sukonfigūruotas tinklas yra vienas iš geriausių variantų nedidelėms įmonėms norinčioms įsirengti kompiuterinį tinklą. Šiuolaikinės, tinkamai sukonfigūruotos verslui skirtos bevielės technologijos yra patikimos, saugios ir greitos, galinčios užtikrinti nedidelio biuro kokybišką tinklo veikimą.

Jeigu turite įmonės teritorijoje nutolusių objektų, kuriuos norite prijungti prie kompiuterinio tinklo, tačiau sunku nutiesti kabelius, tai galima padaryti naudojant bevieles duomenų perdavimo technologijas.
VPN tinklo įrengimas

Turite nutolusių padalinių, kuriuos norite sujungti į bendrą įmonės tinklą? VPN (virtual private network (angl.) – virtualus privatus tinklas ) tinklo sprendimas kaip tik Jums. Įdiegus šį sprendimą, interneto pagalba yra sukuriami kanalai, kurie sujungia nutolusius kompiuterinius tinklus į vieną bendrą kompiuterinį tinklą.

Kuo naudingas VPN kompiuterinio tinklo sprendimas?

Sukuriamas saugus bendras įmonės tinklas

Naudojama vieninga kompiuterinio tinklo infrastruktūra: terminalai, duomenų saugykla ir kt.

Interneto tinklas per elektros laidus

Mes siūlome jums galimybę be didelių išlaidų įrengti interneto tinlklą per elektros laidus.Tai yra naujos technologijos, kurios leidžia ber paprastą elektros tinklą paleisti internetą.Jums nereikės gręžti skylių sienose ir dėti lovelių.