Veikla

Testimonials

sl02


Mūsų veiklos sritis – IT ūkio priežiūra, konsultacijos, sistemų valdymas bei aptarnavimas, infrastruktūros diegimas. Klientams padedame plėsti savo veiklą ir kurti papildomą verslo vertę, nes siūlome pažangius sprendimus, ilgametę nestandandartiškai mąstančios komandos kompetenciją, stiprius partnerius bei modernias technologijas.
Nuolat sekame ir analizuojame verslo aplinką bei numatome naujas verslo ir technologijų tendencijas. Tai leidžia mums rasti ir įgyvendinti efektyviausius sprendimus.

Padedame klientams išvengti rūpesčių, pradedant vartotojų konsultacijomis kaip naudotis biuro programomis, baigiant sudėtingų sistemų permigravimu ar duomenų atstatymu. Padedame valdyti trečių šalių vykdomus projektus. Patariame kaip planuoti IT biudžetą ir padedame jį sumažinti per konsolidavimo būdu optimizuotus tiekimus bei ilgamečius mūsų santykius su tiekėjais.

Suprasdami, kad IT paslaugų rinkoje niekada nebūsime vieninteliai galimi Jūsų partneriai, apgalvotai investuojame į savo darbo efektyvumo didinimą ir sanaudų mažinimą. Tą darome ne tik technologinėmis priemonėmis, bet ir specialistų mokymais, darbo procesų optimizavimu bei geriausių pasaulio praktikų įsidiegimu.